Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním nový herní monitor do 5000 kč

Zdravím ! Sháním nový herní monitor do 5000 kč . Jelikož nejsem ten typ co tomuhle rozumí tak se ptám Vás . Jaký byste mi doporučili Vy ? Děkuji předem za odpovědi .
Změna předmětu, původně: Nový monitor
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

V čem jako nejsou vhodný na hraní, pořad se tu ohanite CS, sem si nevsimnul že ho míní tazatel treba hrát,TN krap bych nikomu nedoporucil v TV panelech už je TN dávno mrtvola proč asi?U PC se dost tupcu najde co za to ty prachy vyhodí, aniž by měli třeba vůbec sajn o technologiích,stačí napsat gaming 1ms a prodá se to samo......Dal to propírat nebudu je to tu pořád dokola.....

Porovnání TV a monitor k PC je poněkud mimo. TV je zpravidla o dost větší než monitor a počítá se, že se na ní dívá víc lidí z různejch úhlů, tudíž jsou případný změny barev dost poznat, kdežto např. na 24" monitoru, pokud se nehoupeš za nohy zavěšenej na stropě, nějakej extra problém s pozorovacíma úhlama nemáš. Asi jako srovnávat bagr a ponorku...

Hmm mě třeba TN nijak nevadí ..
Mám XL2720z a jsem s ním spokojenej..
v reactiontime mám na něm na stejném železe oproti standardním monitorům s "nízkou" odezvou cca o 40-50 rychlejší reakce.. a to už je třeba v CS:GO hodně znát. Málokdy se stane, že na stejném ranku (SMFC) někdo vystřelí z AWP rychleji než já. Mám daleko víc kills na D2 z T spawnu, a navíc je obraz krásně plynulej.
Navíc, 144hz není jen reklamní masáž. Jednou po reinstallu jsem neměl parametr -freq zapnutý, CSko mi běželo na stabilních 60FPS a já hned na obrazu poznal že to není OK ..