Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet a hraní na virtualní piano pro desktop

mám klasický program reaper nebo freepiano a když chci aby zazněl tón musím dvakrát poklepat a takhle se hrát nedá nechápu proč když miší stačí klepnout jedenkrát a jedině kdy to funguje když držím prst a jezdím po klaviatuře a to jde hrát jen stupnici. když na free pianu zapnu sustaim tak to nedělá

prečo zháňaš desktop apku ,keď existuje x free verzií virtual piano aplikácií vytvorených priamo pre použitie na tabletoch ? myš nieje kompatibilná s midi a asi ani nikdy nebude,sustain/touch/octave/arp a iné midi príkazy sú kompatibilné s bežnou klávesnicou na písanie,konkrétne napr. sustain sa dá namapovať na medzerník bežnej klávesnice,ale nedá sa nijako namapovať na myš