Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP deskjet 3550 - tisk s jednou kazetou

Dobrý den!

Máte někdo, prosím vás, zkušenosti s touto tiskárnou? Potřebuji vědět jestli je schopná tisknout v režimu s jednou kazetou.
Četl jsem, že některé tiskárny v sobě potřebují mít jak barevnou tak černobílou kazetu. Trochu se mi to nezdá, ale setkal jsem se tiskárnou, která mě upozorňovala, že jsem v režimu s jednou kazetou. Jako by to byla nějaká zvláštní situace.
Proto se raději ptám.

Děkuji

pokial viem, ziadna atr. tlaciaren alebo laserova farebna tlaciaren ti nikdy nebude tlacit iba s jednym tonerom ci cartridge.
niektore modely atrament. tlac. vedia tlacit iba ciernou, no aj tak tam musi byt fyzicky vlozena aj farebna cartridge hoci aj prazdna. No nikto ti nepovie, ktore modely to su, lebo vyrobca to neuvadza, nema preco. Zistis to iba od ludi co ich maju.

Tak niektoré modely hp sa dali nastaviť na jednu kazetu cez svoj driver (Vlastnosti tlačiarne-tam taká voľba musela byť.) a potom boli spokojné aj po opätovnom zapnutí len z jedným tonerom. A prázdny toner akceptujú, len vtedy, ak sa v nej minul. Ak sa prázdny vytiahne a vloží nazad, už tlačiť nebude s tým, že je do nej založený prázdny (v jej chápaní vadný toner). Komu to myslí politicky, nechá si aj skúšobnú stránku pre modely, ktoré sa podľa nej kalibrovali zo skenera.