Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypina se pc

Dobry den preji. Predem se omlouvam za pravopis. Pisu z mobilu. Mam problem s pc. Zaclo to tim ze mi hlasil nelegal win. Pak slo v nouzaku zapnout
ted uz ani to nejde. Vymenil jsem zdroj vyfoukal komplet pc vymenil ramky
ale furt jak ho zapnu tak jak se zacne nacitat win tak se vypne. Uz si nevim rady muze to byt deskou? Je to am2 procak amd atholon 64 x 2 ram je 2x512 a 2x1gb jasne reknete je to sunt ale me to staci. Dekuji za kazdou radu

Sežeň live distro linuxu, třeba Slax na USB flashku. Pokud to pojede, máš nejspíš nabořený Windows. Ale pokud se ti to vyloženě vypíná, tak by to mohlo být právě tím zdrojem, deskou, nebo i špatně nasazenej chladič.
Takže:
- mrkni na desku, jestli nemá nafouklý kondíky
- zkontroluj usazení chladiče. Podívej se do BIOSu, jaká je teplota CPU.
- půjč si jinej zdroj.

Pro jistotu ještě (pokud to tvůj PC umožňuje) vytáhni grafickou kartu a používej integrovanou. Pokud to pojede, máš další stopu na pátrání.