Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook umrel?

Ahoj.
Vcera asi umrel Notebook.

Cas smrti je nejasny...kopiroval jsem na nej neco z PC a daval zpet mamce do pokoje kde jsem ho pichnul do site a nechal jako vzdy( zapnuty)

Za par minut prisla mama co ze se to stalo?
NTB se ted uz proste nerozjede...
Zapne se ale neni slyset "chroustani" HDD a display zustane cerny...ani pripojeni do VGA/HDMI na jinem monitoru neukaze...

Prepokladam ze se asi odebral do kremikoveho nebe?U NTB se neda moc delat/vymenit atd...

Je neco co muzu zkusit?
Zkousel jsem vyndat baterku a dat NTB do site bez ni ale stejne nic...

ano skus vybrat bateriu a zapnut ho ked ho mas iba v elektrine. ak nepomoze skus naopak iba s bateriou zapnut.
Ak ani to nepomoze a pritom blikaju neake indykatory LED tlacitiel a aktivita Disku a pod. tak skus:
1. vypni notebook
2. vyber bateriu a odpoj od elektriny
3. stlac a vkuse drz tlaitko na zapnuti aspon 10-15 sekund
4. potom zase zapoj bateriu a skus ho zapnut ci naskoci. Ak nie tak tam nieco odyslo alebo sa ti mozno prehrial,,, bohvie ked neudavas v akom stave bol ci sa neprehrieval a podobne...

Zkusim...i zkusim jinou nabijecku ale nevim kde bych ji sehnal :/ kdyz zapojim nabijecku tak ikona baterie sviti cervene...

NTB uz je X let stary a mam ho od kamarad uz taky par let...urcite na nem hraval hry...ja kdyz jsem ho pouzival taky...takze je mozny ze uz dosluhoval...ale nikdy s nim zadny jiny problem nebyl krom baterie ktera vydrzela par minut no :)