Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri starte pc naskoci ceirna obrazovka

Zdravim,
Mam pc Dell uz stary model s OS vista. Dneska sa to len deje, ze ked ho zapnem ide svetko v poriadku naskoci logo windowsu aj uvitacia hlaska: vitajte pockajte prosim ci jako ma to zdravi. No potom hned este ked je ta hlaska aktivna tak mi naskoci cierna obrazovka a vidno len ukazovatel mysi nic viac. Je to v grafike alebo v os ..poradte diky

Mas poskodeny Windows.
Ked nejde ani nudzovy rezim a ani posledna znama konfiguracia, tak mozes skusit obnovit win na stav od vyrobcu, neviem ci to tam mas na HDD na tak starom notebooku, mozes skusit toto
https://neosmart.net/wiki/dell-recovery-partition/ #Access_the_recovery_partition_in_Windows_Vista
alebo k tomu mas nejake recovery DVDcka a podobne tak z nich. Zmaze to uplne vsetko takze ak potrebujes zalohovat data tak si predtym nabootuj ubuntu z USB sticku a zalohuj data