Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 20 000

Zdravím :)....chtěl bych pomoci se sestavou pc na stránce CZC,jelikož nevím jaké komponenty budu potřebovat, nechám to všechno na vás :D nemám stím moc dobré zkušenosti,chtěl bych herní pc sestavu která by utáhla hru zaklínač 3 a ostatní náročné hry ...zaklínač 3 je myslím poměrně náročná hra radši přiložím hw nároky 927 . Chtěl bych pc který by to utáhl na maximální nebo aspoň vysoké detaily jednak pro lepší zážitek a taky proto abych hned nemusel něco v pc za půl roku kvůli hrám upgradovat :)...byl bych rád kdyby se to vešlo to 20 000 ..jde mi jen o pc sestavu do ceny nepočítám monitor atd....pokud by se pc sestava nevešla do požadované částky tak to tolik nevadí ale přeci jen bych chtěl co nejmenší cenu ....díky všem předem za odpovědi .:)

jelikož nejsem moc odborník ale myslím že je to dobré,takže toho zaklínače si natom třeba na vysoké detaily zahraju? a za jak dlouho bych třeba musel kvuli hrám něco upgradovat? :)..jde mi o to jestli mi to ten výkon utáhne aspon nějakou dobuty hry :)