Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet - 6000,-

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem tabletu do 6 000. Je to dárek pro tátu. Nerozhoduje jestli to bude Windows nebo Android. Ani nejsou nějaký specifický požadavky. Prostě tak aby byl nejlepší v ceně. Všechny parametry nějak tak vyrovnaný. Budu rád když sem dáte nějaký návrhy a rady. Díky za odpovědi.

Jak to má otec se znalostí PC ? Pokud už něco umí,tak doporučuji Tablet s Windows. Pokud je opravdový PC laik a chce fakt jen internet a filmy,tak Android stačí. Ale je to tak pro děti. Vlastně je to větší telefon.(přirovnání).

Sorry, v praci a psal jsem to v rychlosti.

Takze takhle, tablet s Androidem je lepsi bez klavesnice, protoze Android je konstruovan na dotykove ovladani. Na psani emailu na dotykove klavesnici na obrazovce si zvykne raz dva, Android je v tomhle velice privetivy a i uzivatel s nulovyma zkusenostma v tom umi pracovat za chvili, klavesnice je proste zbytecna a leda snizuje manipulovatelnost. V tom je preci vyhoda tabletu oproti notebooku, ze to proste seberes ze stolu a jedes, hodis do kabely, preneses a pokracujes dal. Pohoda :-), klavesnice je spis na obtiz.

Naproti tomu ten tablet s Windows, to je proste takove eane, ani notas ani jednoduchy intuitivni tablet. Proste takovej mix vseho dohromady, nekdo si to pochvaluje, ja tomu rikam zplacanina.

Takze za sebe doporucuju tablet s Androidem nebo notas s Windowsama (volitelne s Ubuntu linuxem).

Nicmene dojdi si to do nejakeho kramu osahat, treba se ti to co ti tu doporucuje pedrosoo bude libit, tve navyky neznam.

Omlouvám se že už tu spamuju ale potřeboval bych stim poradit. Rozhodl sem se asi pro ten lenovo yoga ale nevim kterej, maj hodně modelů. A nebo se vyplatí připlatit za ten lenovo miix už s klávesnicí.