Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdvojení druhého monitoru?

Ahoj milí rádci.

Z noťase mám vyvedenou TV jako druhý monitor (rozšíření plochy), kam lidem promítám výsledky turnaje, který zadávám do PC. Když umisťuji novou tabulku, musím si vždy TV otočit, abych na ní viděl a vše správně rozmístil. Mohu tedy do výstupu noťase zapojit třeba tuto rozdvojku a do ní TV s druhým menším monitorem? Bude vše fungovat a nemůžu nějak zničit noťas?

Nebráním se ani jiným, lepším nápadům.

Děkuju vám za rady.

o tom,či to bude 100%-ne fungovať , nieje plne presvedčený ani predajca-viz upozornenie k výrobku,a ani výrobca nedeklaruje 100%-nú funkčnosť vždy,všade a za každých okolností......resp.plnú funkčnosť je možné predpokladať na zobrazovacích kartách a zariadeniach,ktoré sú na to prispôsobené z výroby ako rôzne fireMV/GL/Pro,nvidia quadro,matrox ,vanguard a podobné karty....

ze mas blbo navrhnuty nabytok, za to tuna nikto nemoze, len ty sam.
A ano, aj otacanie je jedna z moznosti.
Pretoze monitory sa neklonuju hala-bala ako si kto zmysli. Navyse v tvojom pripade sa ani o klonovanie nejedna, ale o roztiahnutie plochy. Ziadny hybrid, ako si to ty predstavujes, neexistuje. Ked tak, tak jedine cez ten kabel.

Nemozes si napr. nastavit klonovanie interny + TV, a bude na TV to same co na PC? Alebo presunut si okno programu z TV na svoj monitor ked to chces editovat?

Rozdvojka fungovat moze ale tak jak sa na tom webe pise (odpojit jeden pocas bootu), a dobre je aby mali oba monitory stejne rozlisenie. Druha vec je impedancia vstupov (u VGA typicky 75ohm zakoncenie, mozes mat potom slabsi signal t.j. nizsi jas), ale znicit vystup by to nemalo (ono to nie su ziadne vysoke prudy, 1V/75ohm = len 13mA, aj keby to bolo 2x tolko tak by to nemal byt problem)

P.S: ak sa ti nechce furt jeden vytahovat pocas bootu, tak je treba trvalo odpojit od jedneho z nich pin DDC_data, nechapem preco to neurobili rovno v tej rozdvojke.