Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční fleška ?

Zdarec, dostala se mi do ruky 32G fleška, na kterou když se nahrají nějaké filmy, tak přehrát jdou vždycky jen dva, nebo tři první (každý cca 2G velikost). Ostatní filmy jsou na flešce fyz. taky - zabírají místo, ale přehrát se nedají, ani po stáhnutí do pc. Běžné formátování v PC nepomohlo. Má cenu se pokoušet ještě o zácharanu, nebo je to v kopru ? Dík.

Ono nic ti nebrani porovnat original subor HDD s tym ktory je na flash podla obsahu, napr. totalcommandrom (alebo len otvorit ten z flash pomocou F3 a potom hex view klavesou 3), ale pravdepodobne tam budu FF bloky = vadna. Neviem ci sa s tym da nieco robit, povedal by som ze ne.