Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s micro sd kartou v telefonu (Vodafone 875)

Dobrý den, mám problém s micro SD kartou ve svém telefonu
(Vodafone 875). Zakoupil jsem si nejdrive 64 GB, a trochu me v
telefonu zlobila, tak jsem zakoupil kartu 32 GB.Problemem je, ze
nektera hudba se po pretahnuti (vsechno format mp3) neda
prehrat,po smazání karta ukazuje vetsi zaplnenost nezli ma.
Dalsim problemem je, ze ve chvili, kdy jsem zminenou 64 GB
kartu vlozil do telefonu,automaticky se nainstaloval software
androidu, a karta se pro nikoho jineho neda pouzit,kdyz jsem ji
zkousel v telefonu zformatovat a odebrat, stale ji kamarad v
notebooku nemohl pouzivat, ...
Dekuji mockrát za radu

Dobrý den,
děkuji za odpověď, zakoupil jsem je skutečně na aukru,
show_item.php

Ta 64 Gb karta zlobila úplně stejně, jako ta 32,
něco mi telefon prostě zchroustá, a něco ne...zároveň když
hudbu, která mi v telefonu nejde smažu, zdá se mi, že se snižuje
pamět karty, přesto že na ní není tolik souborů jež by ji natolik zaplnily.
Když si teď projedu všechny komentáře tak nekteré se zlobí na nekvalitní 32 kartu...
tudíž bude nejspíš pes zakopán zde....