Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

Dobrý den, vlastním Windows 7 Ultimate (tedy 64bit) a už delší dobu mám problém s aktualizacemi Windows.
Na netu jsem zkoušel najít řešení, ale pobužel žádné z nich nepomohlo. Nepamatuji si už přesně kolik programů jsem zkusil, protože jich bylo dost a když problém nevyřešili tak jsem je okamžitě odinstaloval. Jedna z mála věcí co si pamatuji byli programy z Microsoftích stránek (např. MS FixIt) a potom různé antiviry, jestli mi tohle neudělala něco v počítači co tam být prostě nemá. Všechny kontroly a testy vyšli vpořádku, takže tím pádem už se obracím na Vás.
Zde screen Windows Update při zapnutí: update.png

To, čo si zobrazil značí jediné východisko, preinštalovať rozmrdaný OS. Najpv si zálohuj svoje dokumenty z C:\ bokom, stačí na D:\, lebo tento oddiel nemusíš formátovať.

Po novej a úspešnej inštalácii necpi do W7 antiviry ktoré bežia na pozadí, inštalujú sa hlboko do systému, či tunítka a geniálne zrýchľovače. Lebo škodia a nijak ti systém neochránia, leda ak úspešne zničia.