Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Max Teplota - HD4850 GDDR3 512MB

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na maximální teplotu této karty (viz. nadpis). 10min v absolutní zátěži přes 100% furmarkem se teplota dostala až na 90 celsia. Teplota v místnosti okolo 25 celsia. Děkuji. Je vyčiśtěná a kompletně přepastovaná.

Ono 100° neni az tak idealne napr. kvoli suciastkam okolo apod, ale pre chip samotny to neni az taky problem, ak to vyrobca na takej teplote aj testoval (oni sa menia elektricke parametre apod v zavislosti na teplote ale ked to vyrobca udava ako pouzitelne pri 100° tak je to ok). Vyrobca stejne chce aby sa to za 2 roky pokazilo. :-)
Do 100 core teplota je relativne akceptovatelna, nemalo by to nic nicit, nad 100 by som asi zacal uvazovat nad umyslami vyrobcu. Ten furmark to fakt zatazuje naplno, pri hrani budes mat menej