Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W8,1 -> W10

Dobrý večer. Řeším takový problém. Mám v plánu upgradovat na W10. Dnes jsem po dlouhém úsilí konečně upgradoval na W8,1 z W8, protože na W10 je možno upgradovat jen z W7 nebo W8.1. A problém je v tom, že se mi stále neukazuje ikona stáhnout Windows 10. Windows Update mám všechno nainstalováno, a přeci se mi nic nezobrazuje. Měl jste někdo podobný problém? Děkuji za rady.

ale tohle mi stáhne instalační soubor (ISO, pravděpodobně) a bude to chtít muj produc key, ne? Ten já právě nemám, resp. nevím, kde ho najdu... Potřebuju to právě přes tu aplikaci získat W10 a rovnou instalovat do PC a ne na přenosné úložiště a instalovat na dalších počítačích

Tak zkusím, ale teď jsem četl nějakou diskuzi, kde právě borec měl splím, že se mu nepovedlo aktualizovat, neboť také nezná product key a nějaký poradce ho utěšoval s tím, že pokud se rovnou pustil do ruční instalace, tak má ihned odejít, neboť prvně musí instalovat přes aplikaci

MS to najprv vymyslel tak, ze ked upgradnes na W10, tak si to vytvori nejaky extra kod spolu s "odtlackom" toho HW, ten si niekde zapise u microsoftu alebo na tvojom MS konte ci kde. Ked potom instalujes W10 na ten samy HW zas, tak to uz pozna ten kod (neviem zhlavy ci je nutne MS konto na to).
Nedavno som cital clanok ze MS to prehodnotil (asi dostavali 99% emailov s nadavkami :) a umozni nejak aj cistu instalaciu W10 s povodnym klucom povodnych Win, ale uz neviem kde som to cital a ci to je pravda :)

Tu mas navod v ENG ako to prinutit na upgrade na Windows 10 z Windows 8.1 -->

1. make sure your system is set to receive and install Windows Updates automatically
2. delete everything in the C:\Windows\SoftwareDistribution\Download folder
3. run this command in an instance of cmd.exe ran as administrator: wuauclt.exe /updatenow
4. you should be all set and your download should begin shortly.

If you’re having problems following these directions, make sure to head over to the source link where you will see more detailed instructions, as well as screenshots.