Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tarif

Čaute mohl by mi někdo poradit s novým tarifem do T-Mobile nebo Vodafone? Všude hledám nějaký dobrý ale chci do toho dát +- 100,-Kč. Kamarád dává do T-Mobile 100 měsíčně a má výhodné volání a sms i s internetem a já to nikde nemůžu najít. Děkuju :).

telefonování za stovku má kdekdo. ale data si drží jen ti 3 mološi a ti jsou drazí.
čili nepůjde o normální tarif, ale spíš nějaký velkofiremní za neveřejnou nabídku, jak píše kolega.
cosi s daty nabízí mobil.cz a kaktus, to ale není za stovku.
a pak jsou tu ještě oblíbení občané první kategorie, kteří považují za svou povinnost koňsky handlířovat nad každou smlouvou, že jinde mají lepší cenu. ale podle ip adresy to není tvůj případ.