Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 21 000

Dobrý den,

mohl by mi prosím někdo postavit nějáký PC do 21 000 ? Jediné co nepotřebuji, tak je HDD.
Nejsem moc náročný na úplně nejnovější hry, ale aby to nebyla zase nějáká šunka. Nevyznám se moc ve skládání PC, proto budu rád za každou pomoc. Děkuji

Vím, že to píšeš na požadavky tazatele, ale já bych mu radši prvně položil dotaz... Zda-li to má být herní stroj tak každou korunku je lepší nasázet do hlavních částí hardware jako gpu,cpu,motherboard... Než si koupit fofrdisk a tím zmenšit celkový výkon na hraní... Ovšem zde se klade otázka, jestli pc bude sloužit spíš ke hraní, kterému bude naprosto vyhovovat HDD, nebo spíše k zapnutí pc a rychlému probrouzdání internetu, zde volba SSD... Ale tipuju, že takový PC neskládáš na brouzdání po netu.

Podle mě je lepší si tam při takovém rozpočtu, který jsi ani nepřekročil hodit chladič, který bude vydávat méně rachotu... Jasně, že ten rachot nebude šílený, ale třeba časem zase něco vylepší v PC a bude to procesor, tak proč už nebýt připraven... A stejně na nějáké taktování Fera 2 taky není to pravé ořechové tam už se většinou dává nějáký Grandis nebo něco takového.