Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepsi mobil prodavany v cr do 10k ?

Ahoj, rozhoduji se jaky telefon si poridit, ale jsem na mrtvem bode a sam se asi nerozhodnu. Tak se zeptam zde, jaky je nejlepsi mozny telefn s cenovkou okolo 10k a je k sehnani v cr? Na telefonu travim hodne casu (casto cestuji vlakem) at uz hraji hry (asi nejcasteji) nebo sleduji filmy ci jen tak brouzdam po internetu. I kvuli internetu a filmum bych jen nerad sel pod 5 palcu, spis bych chtel vice.
Momentalne u me vede lg g3 avsak bojim se ze na telefon neni zas tak vykony, sice vykon dokazu posoudit pouze podle internetovych benchmarku (napr antutu), ale tam g3 predbiha napriklad i o mnoho levnejsi lenovo a7000, no necham si poradit od vas. Predem dekuji :)

Zdravím, osobně vlastním Nexus 5 rok a půl a zatím ještě ani jeden problém... Sic to je mobil starý už 2 roky, tak zvládá hladce přechody na novější Androidy. Vyšel na 4.4. a minulý týden jsemm ěl update na 6.1 a necítím žádnou ztrátu na výkonu či plynulosti. Podotýkám, že za ten rok a půl jsem ho ani jednou nemusel resetovat, nebo něják výrazně čistit, ale tak to už je uživatelem, který mobil obsluhuje. Jediné co se mi časem stalo je sloupnutí písmenek které jsou vlepené do vyrytého nápisu nexus na zádech telefonu, ale to vyrytí jsem očistil od lepidla a vypadá to pořád stejně krásně... Za mě Nexus 5, uvidíš co ostatní. Nejlepší máš zajít si do nějáké prodejny a vzít si ho do ruky, dělá se to těžko oproti PC, to si nepotřebuješ osahat...

Jestli chces nejlepsi fotak, tak stale tvrdim, ze neni nad Samsung Galaxy S4 i9506 nebo Samsung Galaxy S5, pripadne je ted novy Samsung Galaxy S5 Neo, ktery ma ale o neco slabsi procesor. K Samsungu jen jedna vytka - KNOX, tahle vychytavka znamena ztratu zaruky po rootnuti founu, takze kdo chce rootovat ma trochu problem.

Jinak LG G3 a takova docela designova vychytavka LG G Flex 2.

Jeste bych zminil i Asus Zenfone 2, ta nejvybavenejsi varianta.

Nesmysl, smartphone bez LTE je na ....

3G neni zdaleka vsude, tam kde je dnes GPRS (EDGE) a nechytis 3G, chytis obvykle LTE. Napriklad T-Mobile jasne deklaroval, ze pokud se nejaky 3G vysilac poroucha, tak ho uz opravovat nebo tam davat jiny nebude. O2 reklo, ze tam kde je natazene LTE nebudou porouchane 3G komponenty uz menit, takze to ze ti jde dneska 3G neznamena, ze zitra ve stejnem miste nepujde a bude tam bud GPRS nebo LTE.

Co takhle nějaké novinky od Lenova? Třeba phab plus - ideální telefon na hry, videa, má super velký displej. Trošku lepší je ještě Vibe Shot, který má opravdu luxusní konstrukci, displej s lepšími barvami a TOP foták. Na cesty ideální :)