Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kindle - knizky stazene pres kabel nechce nacitat

Dobrý den, potřebovala radu – od včerejška mi kindle (starší verze – asi Kindle touch 2) neotvírá žádný dokument, který jsem si stáhla přímo z počítače do čtečky (u koncovek pdf i mobi). Vždycky mi to přečetlo všechno bez problémů. Teď mi to píše: „The selected item could not be opened. If you purchased this item form Amazon, delete the item and download it again from Archived Items on Home. Co se s tím dá dělat? Předem děkuji za pomoc.

Když si tu hlášku dáte do Google, zjistíte, že nejste sama. Někomu pomohlo prostě původní knihu znova překovertovat v Calibre do mobi. Ze všeho nejdřív bych zkusil, jestli se dotyčné knihy dají normálně otevřít a přečíst na PC v Calibre.