Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako opravit downgrade tabletu Nexus 7 2012

zdravym, neviem ci v tejto teme sa mozem spytat aj nieco ohladom tabletov s androidom, napriek tomu skusim. Mam tablet Nexus 7 2012 u ktoreho som aktualizoval android na 5.1.1 ked mi ponuklo aktualizaciu, bohuzial stalo sa to,ze tablet nebol pouzitelny vsetko lagovalo nedalo sa ani len surfovat ani aplikacie spustit,uplna katastrofa. Tak som sa pokusil urobit downgrade na 4.4 podla navodu na stranke mojandroid.sk Vsetko vyzeralo,ze prebehlo v poriadku,ale ked zapnem tablet tak sa mi zobrazi len logo androidu a system nenabehne, root je odomknuty a dokazem sa dostat aj do bootloadera cez tlacitkove skratky (power+hlasitost hore), dostanem sa aj do recovery cez power+ hlasitost dole, to je ale vsetko. Neporadite ako na to?

dostanem sa po krok 5, ked spustim v cmd v danom adresari, kde mam image nakasig, fastboot devices tak mi da hlasku fastboot is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file, takze prikaz fastboot mi vobec neberie.

Ked som v bootloaderi mam tam normalne Fastboot Mode cervenym a potom pod nim
PRODUCT NAME - tilapia
VARIANT - tilapia
HW VERSION - PR
BOOTLOADER VERSION - 4.23
BASEBAND VERSION - 1231_0.18.0_0409
SERIAL NUMBER -
SEGNING - not defined yet
LOOK STATE - UNLOCKED

Ked som v recovery
Android system recovery <3e>
KRT160

Volume up/down to move highlight;
power button to select.

reboot system now
apply update from ADB
wipe data/factory reset
wipe cache partition