Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz ohledně win 10 a durectx 12

Ahoj, mám dotaz: mám amd r9 fury sapphire v programu gpu-z vidím, že mi podporuje grafika directx 11.2. Přes dxdiag zjistím, že je tam directx 12 a ovladač WDDM 2.0.
Proč tedy GPU-Z program ukazuje directx 11.2? Je to tím, že directx 12 soubory ještě ani nejsou a budou až v 1 hře?
Ohledně ovladače WDDM 2.0 jsem slyšel, že pokud má grafika 4GB, ale hra vyžaduje třeba 6GB tak si to vezme s operační paměti to je taky pravda? Dík

Jinak mám windows 10 a ovladač 15.10 beta tedka 13.10.2015 vyšel.
Ještě jsem našel tohle:
Soubor aticfx64.dll,aticfx64.dll,aticfx64.dll,amdxc64.dll ,aticfx32,aticfx32,aticfx32,amdxc32,atiumd64.dll,a tidxx64.dll,atidxx64.dll,atiumdag,atidxx32,atidxx3 2,atiumdva,atiumd6a.cap,atitmm64.dll není digitálně podepsán, což znamená, že nebyl testován v laboratořích Windows Hardware Quality Labs společnosti Microsoft. Pokuste se získat od výrobce zařízení ovladač, který byl certifikován laboratoří WHQL.
Tedy znamená, že ho microsoft netestoval na windows 10 že? Dík