Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní stroj na streamování do 35k s OS

1. FINANČNÍ LIMIT - 35 000 Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - Herní , streamování

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - Potřebuji

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? - Ano

5. MONITOR apod - nepotřebuji

6. CO VŠE POTŘEBUJI/NEPOTŘEBUJI? -
Potřebuji 100% mechaniku stačí DVD-RW na BR si nepotrpím a myslím že je to zatím zbytečnost alespoň pro mne.
SSD 250 - 500 Gb velikost jak se bude vejít do cenové relace

Klasický HDD nepotřebuji mám zde WD Red 5TB ( http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-5tb- 3_5-sata-wd50efrx/#section ), ten mi na data dostačuje

Předem moc děkuji za návrhy. Osobně preferuji Intel , ale nebráním se návrhám s AMD.

Děkuji vám oboum za návrhy oba se mi zamlouvaj tet je otázka jestli má cenu jít do DDR4 a 1151 socketu když upgrade 100% dělat nebudu a budu časem znova stavět celej PC nejsem typ co upgraduje, radši prodám za nějakou cenu a dodám zbytek abych postavil novej tak nevím jestli ty ddr4 + 1151 neoželit a nejít do GR r9 390x jak je u druhého návrhu s E3 procesore. Co myslíte ?

Už koukám, promin nevšiml jsem si že jsi ho upravil. Vypadá to dobře jen si nejsem jistý i tý I5 na streamování do budoucna (1 - 2 roky), co jsem se bavil s lidmi co streamujou tak doporučujou i7 / e3 (8 vlakno prostě). Nevíš co je na tom pravdy ?

ok ok určitě bych se taky radši přiklonil k 390x , ovšem u toho procíku jsem si nebyl jistej myslel jsem že tam bude větší rozdíl takže to je taky fpohodě. Sestava se mi líbí a myslim že to bude šlapat jak má :-) TAKŽE MNOHOKRÁT DĚKUJI.