Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční USB v NB

Mám takový problém,NB Acer Travel Mate 2354LC se zničeho nic přestali fungovat USB v NB,když zapojím myš tak svítí , ale nefunguje,mám tři usb a ani jedno nefunguje nic nepřijme a když dám hub tak mi to napíše přepětí.
Nevíte někdo co s tím a jestli to má smysl opravovat.

zkusil bych nějaké linux live CD a otestovat USB tam. Pokud ani potom nepůjde (myslím, že to je tak na 80%), bude poškozený HW. Pokud máš počítač v záruce, reklamuj. Pokud ne, doporučuju nákup nějakého PCMCIA řadiče USB, vyjde to rozhodně levnějni, než nezáruční oprava desky (za tu počítej cca 6-15 tis. Kč).