Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Win 8

Zdravím, mám ntb s win 10 (původně win 8) a potřebuji ho přeinstalovat pomocí originálního dvd s win8. Ovšem když se mi spustí instalace a dostanu se do části, kde bych měl formátovat oddíly, žádný z oddílů se mi nechce načíst. Když dám aktualizovat nebo načíst ovladače tak mi to napíše, že to žádné nenašlo. Nevíte co s tím, prosím?

Já měl stejnej problém, pomohlo mi vytvořit si zhruba 15gb svazek na HDD, instalační soubory hodit do něj a pak jsem to musel nějak upravit přes nějakej program, když sem potom zapinal pc tak jsem zapnul svazek s instalací a nainstaloval windows na primární svazek, potom jsem ten 15gb svazek vyčistil a spojil s primárním. Takhle to šlo me

Když tak pošlu odkaz jak na to a přidám info