Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní stanice do 30k

Zdravím,
potřeboval bych pomoc s pracovní sestavou. Bude využívána převážně na práci v programu Allplan a Cinema 4D. Potřebuji jen bednu vč. OS. Cenový limit je 30k. Předem díky za všechny odpovědi.

Pracovní profesionální grafická stanice se nesmolí samo doma, nýbrž na stránkách HP, Dllu přímo na míru, už proto, že máš rozšířenou záruku a opravy do druhého dne.
(těžko si asi můžeš dovolit být bez PC v případě poruchy měsíc/ reklamace)