
Programy na ssd či hdd
Ktoré programy na ssd a ktoré postačia na pevnom disku ? Najviac ma zaujíma antivírus ale beriem pripomienky aj na všetko ostatné, díky.
Ktoré programy na ssd a ktoré postačia na pevnom disku ? Najviac ma zaujíma antivírus ale beriem pripomienky aj na všetko ostatné, díky.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
To je podivná otázka. Jeden disk dude obsahovat systém a druhý data. Vyber si který.Antivir není pri… nový pedrosoo 21.10.2015 20:58 |
pedrosoo | |
Vsechny programy na SSD, antivirus neinstalovat vubec, ve Windows 8 a vys je integrovany, do Win7 se… nový RedMaX 21.10.2015 21:04 |
RedMaX | |
Vsetky na SSD. Antivirus zabije rychlost vsetkeho, nezavisle na tom odkial sa spustil. poslední MM.. 22.10.2015 09:16 |
MM.. |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
To je podivná otázka. Jeden disk dude obsahovat systém a druhý data. Vyber si který.Antivir není priorita.
Vsechny programy na SSD, antivirus neinstalovat vubec, ve Windows 8 a vys je integrovany, do Win7 se da stahnou zadarmo od Microsoftu a ten se automaticky nainstaluje na Cecko.
Vsetky na SSD. Antivirus zabije rychlost vsetkeho, nezavisle na tom odkial sa spustil.