Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava počítače.

Dobrý den, mohla bych prosím někoho poprosit o návrh sestavy i s monitorem ? Na hry typu Guild Wars 2, World of warcraft, Aion, Tera. Vůbec se v tom nevyznám :/ Může být bez OS. Rozpočet mám 15 tisíc, ale nějáká stovka se tam ještě vejde.

Tak urcite bych protestoval proti vybranemu monitoru, pouze s konektorem D-Sub? To v zadnem pripade.

Jinak kdyby tazatel trval na procesoru od Intelu, tak jine namitky k samotnemu pocitaci nemam, nicmene tyto levne samohrajky je urcite lepsi stavet na procesorech s AMD.

Jsem ted v praci, navrhnout nic nemuzu, jestli se k tomu dostanu vecer, tak poslu sestavu postavenou na AMD, ale nezarucuju, dnes moc nestiham. Zkuste nekdo jiny. :-)

Špatná deska,špatná grafika.Ten zalman je menší a 6300 nebrat 8300 FX jedině. To mi k tomu řekl.

Tohle nemá cenu dál komentovat ASUS M5A97 R2.0 - špatná MB jestli toto tvrdí je to debil,ASUS GTX750TI-PH-2GD5 - nevím co je na týhle GPU špatnýho v tom rozpočtu co si napsala,ASUS STRIX-R7 370 co tam máš teď je lepší,ale taky o litr dražší to samí platí i o FX 8300.Zalman case je měnší? Snad nechceš říct SilentiumPC Brutus S20 kam nenarveš ATX MB je větší?Napíšeš sestavu za 15 s monitorem a za chvilku budeš na 25000 to si to pak postav rovnou na dražším Intelu......(jinak komentuju to co jsem postnul ,jestli si mu postla to co házíš sem a neřekla limit na sestavení atd tak pak se nedivím co říkal.www.czc.cz)

bendu třebu tuto

na bedně se dá ušetřit není na tom nic složitého větrání má i pro cpu a gpu

nebo tato

nevím na co case za 1000 kč když muže být o polivonu levnější a vejde se tam i větší chladič

a ohledně grafiky directx 12 ti je na prd pokud nemáš w10 a grafika od amd nic moc sice ma 256b ale rychlost graficé paměti je větší u gtx 950

a zrdoj to si vem radeji 600w

A kdo má dnes PC stůl? To už je nostalgie. Jinak tahle bedna je většinou vedle stolů a tam to nějak extra nevadí.

Jinak co s touhle Zalmankou? Ta taky nemá úplně nejtlustší plechy. (ano, je levnější, takže chápu, ale nesnaž se mi tvrdit, že je lepší jak casy za trojnásobek)

Tak tu si sám navrhl. Já myslel, že to srovnáváš s těmi drahými casy, které si tak hanil, protože jsou prej ''Transformers''. Ale nic to na tom nemění, že je logické, že Zalman za litra je lepší jak Eurocase za 5 stovek. Ale prostě Eurocase je největší s*ačka. Jak si mohl doporučit zdroj této značky, tak to mi hlava nebere. No, asi to bude tím, že tomu prostě nerozumíš a jen se ''snažíš radit''.

Z1 Je připravena na max sestavy a Zalman ZM-T3 je větší. Tak jak jako že to tam nenarvu ? Paní snad není žádná kráva. S tou grafickou kartou tam mají velkou poruchovost. Tak to mi to vysvětlovala paní. Já jako naprostý laik už mám tak zblblou hlavu že to budu objednávat fakt snad na VÁNOCE. Prosím napište mi ještě někdo své názory.
http://www.czc.cz/112017,112235,101084,136172,1103 30,164627,176827,140785,70136/kody

Jako mě to je jedno kup si co chceš, jestli ti schválila tuhle sestavu tak paní kráva je,chtěl bych vidět jak by ti toto skompletovala,nebo ten jejich kvelb ,tímto už končím může pokračovat někdo jinej a tady ohledně tý case.

Zalman ZM-T3 - pro desky formátu mATX/miniITX

ASUS M5A97 R2.0 - AMD 970 - Formát základní desky: ATX

Ne, opravdu vem to jak měl Sambilionk. Tu MB do tý case narveš maximálně kladivem. Jinak to tam tam nepůjde. Jinak že se R7 370 přehřívá a že je GTX 950 (reklamní šmejd za těžký prachy) lepší, tak paní byla opravdu asi kráva. R7 370 se nepřehřívá.