Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - 667Mhz když mám 800Mhz

Ahoj chci se optat, v NTB mám 800MHz DDR2 2GB RAM.V systemu i s grafikou (HD 3200, 256MB, DDR2) mě fakčí pouze a jen na 667Mhz i RAM integrovky (která se řidí podle systemu). Mám nejnovější BIOS a RAM je 800Mhz na 100%. Nevíte někdo co s tím když se hrabu v BIOSu, tak věci typu taktování uprava frekvence atd tam prostě doslova není. Jedině BOOT a zapnutí či vypnutí klavesnice atd atd ale frekvence RAM nemůžu změnit..Nevíte někdo co s tím?

Dobře , doporučíš mi procák který jen NTB vezme a umí 800? jde mi o to že integrovka běhá taky na 667Mhz místo 800Mhz, čehož je škoda (i když je integrovaná) i kdyby se zvedl výkon FPS o 1-2 pořád mě to za to stojí.. Díky.

kryt dokážu sundat ovšem je možné najít nějáké video přes youtube jsem to zkoušel ale nic aspoň v HP jsem nenašel..

PC a NTB je rozdíl už jen to že udělám chybu že zapomenu připevnít či zašroubovat chladicí heatpipe a je to v ... :(

ale kdyby náhodou někdo měl nějáký slušný vido o tom jak vyměnit či rozdělat u CPU to chlazení pak do toho klidně půjdu