Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzávání PC

Zdravím, poprosím o pomoc, začal mi zamrzávat počítač, z ničeho nic, zkusil jsem pc projet na havěť, nic, taky poodpojovat klávesnici, myš, externí disk, všechno nepotřebné,
PC zamrzává stále, někdy už po minutě, někdy po 30 minutách, nevím co s tím, včera jsem měl dokonce modrou smrt, tak to vidím na HW, ale co....

Specifikace:

Core 2 Duo E8400
MSI P7N Platinum/Zilent
Radeon HD 5770 Vapor-X
6 GB RAM DDR2 800Mhz
450 W Chieftec
Windows 7 Ultimate 64-bit

Spíše zatuhne, zkontroval jsem disk, je OK, i paměti, grafická karta se nepřehřívá, přemýšlel jsem že zdroj možná nepouští někam tolik kolik by měl, ale po přeměření je to taky ok...
tak už snad.. že je něco s deskou ? vždycky zhasne i klávesnice a myš, je možné že by to zamrzávání způsobovala myš ? přijde mi nějaká dost zasekaná, možná zkusit odpojit a jestli to opět zamrzne, ale to už jen ze zoufalství, reinstall OS by tady asi nepomohl že ? se SW to nejspíš nemá co dělat

Takhle, celou sestavu mám dobrých 7 let, jen GPU jsem tuším měnil, ale jako taková byla nová.
Nevím, jestli je to možné, ale dnes už mě nic nepřekvapí, mám v PC jinou myš a zatím jedu 2 hodiny bez zamrznutí.
Memtest byl v pohodě, ale nebyl to úplně ten klasický, ten mi RAM ani nenašel.