Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavý softík?

Zdravím,
Zajímají mě prográmky, které jsou více či méně užitečný, ale svoji užitečností a použitelnotí se vymykají bežným uživatelským podmínkám. Jedná se o prográmky, které nejsou moc známé, ale přesto jsou velice užitečné pro danou oblast. Prostě šikovné prográmky na cokoliv ( zejména pro fotky, videa, mp3 ). Nebo třeba jen kuriózní softy, které jsou prakticky k ničemu:-D

lol. ty prdelky jsem do PC dostal bez potíží, ale ukončit je bylo poňekud problematické:)) ,správce úloh taky nepomohl a když už jsem měl po celé obrzovce navzájem se překrývající damský pozadí, restartoval jsem:-D. No a co se týče toho "svlíkání" ehm, bez komentaře (snídaně se dala v žaludku do pohybu):-x

jen kuriózní softy, které jsou prakticky k ničemu

Tak do té skupiny zapadají všechny mé soft. Specialně moje "utilita" která počítá o kolik je těžší kilo dřva o proti kilu železa:
co-je-tezsi

(a rovnou se chlubím, jeden měsíc, když jsem to tam přidal,to bylo stahovanější než divx 8-):-D)