Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava na produkování hudby

Dobrý večer
Věnuji se produkováním hudby a můj obyčejný notebook už na to nestačí,proto vás žádám jestli by jste mi nemohli sestavit nějakou obyčejnou sestavu s MONITOREM a bez OS na produkování. Děkuji za všechny rady a nápady.

produkovanie hudby v čom ? iné požiadavky má protools,iné cubase studio,iné ableton,iné sequel,iné energyXT,iné požiadavky je nahrávať reálne nástroje,iné,pokial sa to robí len čisto softwarovou formou/vst,au,rtas,aax pluginy a spol/......