Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť - propojení počítače WinXP s Win98

Dobrý den
Mám následující problém :
Mám sesíťované dva počítače pomocí kříženého kabelu. Na jednom jsou winXP a na druhém win98 SE. Když se chci připojit z win98 na XP, zobrazí se mi hláška, kde se požaduje nějaké heslo (nevím jaké), tudíž se k tomu počítači nepřipojím. z XP na win98 to jde zcela bez problémů. Používám Pracovní skupinu. Nevíte co s tím?
Díky za rady

Zmena titulku z: síť (JaFi)

Ještě jsem chtěl dodat, že mám XP Professional a že problém se objevil po tom, co jsem je překopal na Win2000 Prof. SP5. Protože jsem si myslel, že je to způsobené těmi 2000 tak jsem to přeinstnul zpátky na XP Prof a od té doby to nejde ani kdybych se postavil na hlavu. Dříve to chodilo a nastavoval jsem ji úplně stejný způsobem jako teď...