Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vypnúť vert. synch?

Ahojte mám problém snažím sa vypnúť vert. synch, ale ak kliknem pravým> ovládací panel nvidia, ale ak vert. synchronizaciu vypnem proste mi to neulozi v nastaveniach a ak to dam naspet tak je stale spustena, dakujem za rady.

• Proc nevypnes V-Sync primo ve hre, poprípade v setting.cfg v souboru hry (pozmēnit polozku typu vsync na vsync=0 , nebo 'fals', off)
• Nevím kde na co mackás pravym, ale v panelu Nvidia v parametrech 3D, si najdi tvou hru, v nastavení vertikální synchronizace "nechat parametr hry" zda-li jsi Vsync oznacil off primo ve hre.

spustit jako admin

takze neklepat na systray, ale spustit si to jeste jednou.

jinak ale V-Sync bych globalne nevypinal, LCD monitory by to mely mit zapnute, vypni to jen pro urcitou hru, kde to potrebujes.