Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno conventor

zdravim vsechy radce,mohl by mi nekdo poradit jak prevest format amr(z mobilu) do jakekoliv podoby abych to mohl prehrat na pc?diky vsem

diky za programek,ale nejak to nefakci,kdyz spustim konvertovani,tak tam nabehne nejaka dos tabulka a hned po te zprava o chybe,ta znama tabulka kde muzes zvolit ladeni,odeslat zpravu o chybach a neodesilat,nebo tak nejak ,nevis co s tim?