Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač pro syna

Dobrý den,
Můj syn mi furt říká, že se blíží vánoce a přeje si lepší PC, než má.
Říkal mi, že jeho kamarád má hru, kterou chce hrát (Assasins IV nebo jak to je) a mnoho dalších. Tak jsem se rozhodl že mu udělám radost. Ale, jaký počítač mu tedy vzít?
Díval jsem se na bohemia computers a tento mně zaujal: http://www.bohemia-computers.cz/product/207939/BOH EMIAPC-herni-pocitac-Intel-Haswell-i5-16GB-GTX960- 2GB-1TB-550W

Limit je 27 000kč

Byl by s tímto počítačem spokojen?
Díky.
Petr :-)

1) Jestli je to PC na hry tak rozhodně nekupovat složeninu
2) Očividně píšete, že PC již má a třeba by z něj něco šlo použít, můžete proto spustit na PC program např. AIDA64 a napsat nám tady co má PC za komponenty
Třeba by šlo něco použít a každá korunka navíc se hodí do herního stroje.

Byl byste hodně hloupý, kdybyste toto koupil :-)
Grafická karta GTX 960 je to nejhorší, pro co se můžete rozhodnout. Takže ne, nebyl by spokojen.
Zásadní rada zní, nekupovat značkové a už složené rádoby sestavy (jsou to šroty). Ale komponenty si vybrat sám a nechat si ho poskládat :-)

27 tisíc? Za to už máte hodně slušnou sestavu na hry, například:
http://www.czc.cz/178265,174123,168552,145290,1788 44,141073,110330,139576,178815,143541/kody
Tohle je čistě bedna, Windows můžete zaměnit.
+ je taky možnost, že na některých komponentech se uskromníte a dáte tam ještě SSD disk.