Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC EVO 3D - změna Androida

Zdravím a chci se optat. Nevíte někdo krok po kroku jak si změnit Android na HTC EVO 3D? Mám tam Android 4.0.3 a novější to nepodporuje...tenhle je hroznej a chtěl bych tam dát novej...vím, že to nějak jde, protože známej ho kdysy tam taky nějak dostal (někdo mu to pomohl udělat) akorát mu nešlo fotit ve 3D ale to mi nevadí...Díky

Co to je "novej android"? Pokud chceš 4.4 nebo 5, tak si hodně uškodíš. je to stejné, jako bys na stařičký systém, na kterém dobře běhají Windows XP nacpal Windows 7. Bude to pomalé, nebudeš mít dosta paměti, protože nové Androidy neumožňují instalaci na SD kartu...

hele ten co tam je je tragickej...vadí mi už od začátku (v té době jinej nebyl) hlavně s kontaktama to tam je hrozný...a nechci ho zas kvůli tomu vyhazovat a kupovat jinej. Jinka myslím, že novější zvládne (zas taková jebka to neni :-)) Má to 1.2GHz dvoujádro s 1Gb pamětí takže v poho ne?

Pokud tam bude mit custom ROM, bude mit pravdepodobne i root a fix na zapis na SD-kartu je na Google Play.

Moje zkusenost je, ze i Android 4.3.1 (Konsta custom CM) behal dobre i na starickem ZTE Blade, takze bych se toho az tak nebal, ale urcite bych tam nehazel nic novejsiho nez KitKat, ikdyby neco pro ten telefon existovalo.

---

Pres Google jsem nasel jen toto, takze vubec nevim, jak to bude fungovat, zkus proste vic pohledat nebo se zeptat na androidforum.cz

htc-evo-3d

v podstate ano, jsou vzdy konkretni postupy pro jednotlive telefony, nekdy je postup jednodussi nekdy dost slozity, zalezi od telefonu. Kazdopadne pokud si zajemce nechce z telefonu udelat nefunkcni cihlu, je vzdy potreba postupovat presne dle navodu, vlastni iniciativa se v tomto pripade nikdy nevyplaci.