Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb na HDMI redukcia

ahoj,

viem že pre niektoré zariadenia je redukcia s microUSB na HDMI no neviem či mi niečo podobné pôjde aj na
Lenovo TAB 2 A10-70 Midnight Blue

vedel by niekto povedať/poradiť ?

Ono tak či onak tých tabletov v hranici 200-300€ 10", android, s HDMI moc nieje takže tam nieje ani s čoho extra vyberať. Preto ma zaujímalo len či ta redukcia funguje aj na iné tablety čím by sa mi ten výber trochu s pestrel.