Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VBS. Dunihi! Jak se ho zbavit?

Dobrý den,
už něco přes týden mi Norton hlásí, že zablokoval útok od VBS. Dunihi. S tou zprávou si hlavu nedělám, ale tento vir mi zlobí na externích pamětích. Myslím tím, že tam vytváří nefungující zástupce System volume information a složky, kterou jsem tam měla. Sama složka není vůbec vidět.
Pokud byste znali nějaký užitečný program, který by se ho zbavil, tak bych byla opravdu moc ráda. S těma flashkama se takhle nedá vůbec pracovat.

Děkuji předem za odpovědi.

A to jste to už zažil

odinstaluj zbytečný kriplware jménem norton, potom použij některý navrhovaný antispyware.
na antiviry se vykašli, ty jsou posledních 10 let k ničemu.

už něco přes týden mi Norton hlásí, že zablokoval útok od VBS

nezablokoval nic, jinak by to ohlásil jen jednou. ty máš výrobu toho skriptu v "po spuštění", jen stupidní norton to neumí najít.

ad tvůj dotaz: ne, na vlastní účet nezažil. nejsem lama a na rozdíl od 98% bezmozků si nenechám zaspywarovat pc.