Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou znacku operacni pameti?

Ahoj potreboval bych poradit jakou znacku RAM vzit? Rozhoduju se mezi Transcend a A-DATA, jine nejsou ihned dostupne a nebudu na nic cekat. Transced ma dozivotni zaruku, ale nevim jak je na tom s kvalitou. Obe znacky by byly na naprosto stejne frekvenci i casovani a rozdil v cene skoro zadny. Tam kde maji A -data rekli, ze je Transcend smejd a naopak, takze se radsi chci zeptat nezavislych.

uvazujes zcela logicky a IMHO (j.) spravne. Tebou vybrane "poloznackove" pameti ti splni stejny ucel za min penez. Neda se ani rict, ze bys mel vetsi sanci, ze budou ty levnejsi zaroven nachylnejsi na reklamaci. Ja paradoxne reklamoval vic ty "hyperznackove", nedokazu si vysvetlit, proc. Ani jsem je nehnal na limit, proste jen nefungovaly na hodnotach garantovanych vyrobcem.