Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem L2 Cache

Zdravim!

Chci si koupit ntb HP Pavilion dv6319 (GF705EA#AKB). Má procesor Intel® Core™ Duo T2080, s vyrovnávací pamětí 1024kB.

Není to málo? Stačí 1024 kB na plynulou práci i při více spuštěných aplikacích?

Díky.

Ta cache je umístěna v procesoru a označení proceosru udává rychlost i velikost té cache. Mdel T2080 má 2mega cache takže je to někde blbě napsaný.

Teda vim ze je to drobnost, ale trochu jsem ted googlil a zjistil jsem, ze u T2080 je v int. obchodech uváděna hodnota L2 Cache ruzna.

Pokud, jak pises, ma byt 2MB, vrta mi hlavou, proc je dokonce i na ofic. strankach HP uvedena hodnota 1MB:-(