Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš Trust - problém s kolečkem

Dobrej, mám problém nevím jestli to je něco blbě v (kámoš říkal že to tak bude), ale asi ne.Jinak mám GXT 25 od Trust a ten problém je s kolečkem, protože když s tím kolečkem nahoru tak např.: na facebooku jedu dolu a ono se to seká, jakože jednu dobu to jede nahoru a pak dolů a pak nahorů..když jsem se koukal kolečko normálně jede ale prostě to je tak..Nevíte co stím? Jestli to mám dát reklamovat
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: Myš (karel)

Jestli muze, tak urcite.

Mam ale doma sluchatka od Trusu, snad 10 let nebo kolik, v te dobe ta "znacka" :-D nebyla tak znama, takze jsem to koupil a nasledne cekal, ze po treti reklamaci vrati penize, ale doslo jen na dve reklamace, ty treti se omylem podarilo vyrobit se spickovou vydrzi, takze i to se muze stat. :-)

pravdepodobne nejaky spatny kontakt a bude to na reklamaci, u Trusu je to normalni. Nicmene, kdyby to nahodou bylo tvym pocitacem, tak neni nic jednodussiho nez mys zkusit jinde - notebook, zajit s mysi na pocitac k sousedovi, kamosovi, ....