Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC zostava

Hele, ASRocka jak píše nademnou fakt neber. Měl jsem nějakej X99 asi 7 měsíců a za tu dobu jsem ho 5x reklamoval (po pátý už jsem chtěl peníze zpět). Akorát s tím furt jen problémy. Vždycky jsem to musel vymontovat, byl 20 dní bez základní desky a tím pádem jakoby bez PC (jen noťas) a zase zamontovat. Takhle jsem to dělal 4x. Po pátý když jsem jim to tam nesl, tak už jsem věděl, že chci peníze zpět (měl jsem už nárok u čtvrtýho, to mi nedošlo) i kdybych jim to měl o hlavu omlátit. Pánové z CZC se bránili, že mi nemůžou vrátit peníze a tak (i když jsem na to měl nárok) a když jsem prohlásil, že si tedy zavolám ČOI, tak ty peníze vrátili, ale i tak. Toť moje zkušenosti s firmou ASRock.