Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta

Dobrý den, chtěl bych si do PC dát nějakou lepčí GPU ale nevím která bude kompatibilní s mým PC,můžete mi prosím poradit ?
Základní deska : FUJISTU SIEMENS D2811-A1
Cpu: intel core 2 duo E7300 2x 2.66
Zdroj : 600W
Ram: 5gb ddr2
moje současná grafika: Nvidia gt 210 1gb ddr3
Předem děkuji za tipy na GPU

Mně by stačilo něco mezi gt720 a gtx740, nepotrebuji top detaily, chci se si zahrat hry jako far cry 4 gta 5, klidne i na low detaily, a kdyz jsem si dival tak gt 720 tohle utahne, jen nevím jakou gt 720 koupit aby mi to sedelo do zakladovky