Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte s výberom notebooku

V prvom rade ma zaujíma aj vaša osobná skúsenosť so značkami a sériami notebookov, lebo sa chcem vyhnúť tomu, aby som investoval do notebooku na ktorom sa niečo do roka pokazí, takže nejakú dobrú značku a šasi. (teda ak to bude korešpondovať s cenou - kvalita za rozumné peniaze). ROZPOČET 700-800 €

Nutné požiadavky:

Obrazovka: aspoň 15,6´´ (min. Full HD (1920 × 1080)), nie lesklá
Procesor: Intel i5-5xxx/4xxx, i7-5xxx/4xxxx
RAM: min. 8GB
Disk: SSD min. 256 GB

Voliteľné požiadavky:

Grafická karta (4 GB pamäte)
Numerická klávesnica
Podsvietená klávesnica
WiFi 802.11ac

Použitie:

Android Studio, Eclipse, NetBeans, XAMPP, Punch H&L Design
V prípade potreby aby bolo možné relatívne svižne upravovať video (napr. Premier PRO, After Effects) a fotky (napr. Photoshop).

Ďakujem za každé odporúčanie

P.S. Ak náhodou poznáte nejaký veľký zahraničný eshop typu alza.sk ktorý má filter dobrý ako alza len širšiu ponuku notebookov, monitorov... tak mi sem môžete hodiť odkaz.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

tento som pozeral aj ja, vyzerá byť fajn za tú cenu akurát som raz mal lenovo za 350 euro a vydržalo pol roka ale tiež malo parametre drahších notebookov. Sú "drahšie" lenová lepšie spracované? Čo som čítal recenzie nie všetky boli dobré. Zatiaľ je to môj favorit ale rád zvážim aj ďalšie alternatívy.