Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnica

Zdravím, chcel by som sa Vás spýtať, či existujú klávesnice aj bez numerickej časti. Pozeral som po internete ale väčšinou som našiel len nejaké čo musím doviesť z anglicka. Ide o to, že prevažne keď hrám hry je obyčajná klávesnica príliš velká a nepraktická. Cena neviem aká by mala byť ale nie príliš vysoká ak sa dajú zohnať aj nejaké lacnejšie tak kľudne sem snimi. Ďakujem

Nejaké som už hľadal no neviem čo tam mám zadať. Klávesníc tam je požehnane no neviem ako by som tie non-numerické hľadal. Väčšinou sú všade Herné, Podsvietené, S káblom či bez no kategóriu nenumirických som práve nikde nenašiel a ani klávesnice samotné max. čo sú tam také herné tak od 80€ a viac čo mi je trošku ľúto dať čisto len za klávesnicu.

pozri Rapoo E6xxx alebo Rapoo E9xxx sériu,sú to malé klávesnice,podobné ako má apple k iMac,obdobný produkt je tam aj od Hama zhruba za 13 eur,na webe datartu niesu vyobrazené,ale v nay-shope sú momentálne ako výpredaj a stále ich majú aj v online predaji,aj v predajniach....