Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 8000, max 9000 KČ

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký mobil by jste mi doporučili do 8000 Kč připlatím max 1000 navíc. Rozhodoval jsem se mezi Huawei P8 lite gold, Samsung Galaxy J5 Gold, Sony M4 Aqua. Prosím porAďtě mi něco, ať to mohu jestě objednat aby to zítra dorazilo na prodejnu. Požaduji hlavně LTE, kvalitní foťák, svižnost. Na hry nejsem nijak náročný. Děkuji

Tak je skoda, ze nemas neco navic, protoze jsi tesne pod cenovkou kvalitnich smartphonu.

Ale jako sedivku bys neco mohl sehnat i do tech 9.000,-, zvaz to.

Samsung Galaxy S5 Neo
Samsung Galaxy S4 i9506
Asus Zenfone 2 551
Lg G3
Lg G Flex 2

Pokud opravdu vybiras jen mezi tema trema, tak Sony Xperia M4 Aqua.

Huawei bych si dokazal predstavit P8, kdyby nebyl tak drahej, ale P8 lite neber.

Samsung J5 je stejne jako cela J rada uplne mimo realitu, to jsou mobily pro hlupaky nebo lidi co absolutne neresi finance a staci jim jakejkoli telefon na telefonovani a sms.

Sony M4 Aqua uz jsem ti psal, ze je z te trojice nejlepsi, ale nikdo odpovednej ti tenhle telefon nemuze naprimo doporucit, servis Sony je uplne to nejhorsi co muze bejt, to je na urovni Aceru v pocitacich a navic Sony se rovna vyssi poruchovost nez ostatni vyrobci a to si nikdo netroufne ti to doporucit, aby ti to za tejden zkapalo a pak si nadaval, jak ze ti tady nekdo spatne poradil. Takze to sam zvaz, Sony M4 je z tech tebou predvybranych nejlepsi, ale proste je to jenom Sony a sance ze narazis na zmetek je proste vyssi.