Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce SCART na HDMI

Ahoj, mám takový dotaz týkající se propojení monitoru, který má jen výstup přes SCART kabel a ntb, který má výstup přes HDMI. Šlo by to propojit kabelem nebo bych musel mít ten převodník? Vím, že to jsou dva různé signály, ale i přesto se ptám. Předem díky za odpovědi. :)

Monitor rozhodně nemá výstup, ale vstup. Ovšem nebudeme si hrát se slovíčky. Můžeš napsat o který monitor se jedná? Nemáš na mysli spíš televizor? Tak jako tak, bez převodníku to nepůjde, tady jen dráty nepomohou.

A ještě zdůrazním - velmi by mě zajímalo, o jaký monitor jde. Za více než dvě desetiletí jsem se s monitorem, který by měl SCART nesetkal (možná u typů s možností příjmu televize). Vůbec netvrdím, že pokud jsem to neviděl nemůže to existovat, ale ten typ by mě opravdu zajímal.