Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk zobrazení fotek

Zdravím , mam dotaz a potřebuju radu. Mam externí disk Toshiba a zapojil jsem ho do televize . Po zapojení jsem tam viděl staré fotky které dlouho hledam ale nikdy dřív jsem je tam nevidel. Tak jsem externí disk zapojil do PC a tam jsem prohledal všechny složky ale nikde nejsou a tak jsem znova zapojil do TV a už jsem je tam nenašel :-D . Tak se ptám 1. jestli se nedají nejak obnovit staré fotky . 2. jestli jdou otevřít v pc v nějakém programu ten externí at se mi ukážou všechyn fotky které tam jsou ze všech složek protože tam jsou i jiné podsložky videí, her a dokumentů . Děkuju za odpověd .

Někam se odpařila moje odpověď - tak tedy znova. Předpokládám, že televizor by asi smazané fotky nenašel, takže budou schované v některé složce, zřejmě jich bude dost. Použij jakýkoli souborový manažer, zvol vyhledat, nastav masku *.jpg (nebo jinou příponu podle formátu ve kterém máš fotky uloženy), vyhledávat nech na patřičném disku a zvol prohledávat i podsložky. Pokud by byly fotky smazané, tak se řiď radou bílého medvěda s černými chlupy.