Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký kabel potrebuju abych propojil monitor s ntb později budu mít stolní někde jsem četl že hdmi nepresune více jak 60hz právě proto se ptám budu mít monitor co má 144 hz a chtěl bych používat 144 hz za ty peníze
Monitor mám tento benq-xl2430t-led-moni ... 93/produkt

někde jsem četl že hdmi nepresune více jak 60hz právě proto se ptám budu mít monitor co má 144 hz a chtěl bych používat 144 hz za ty peníze

Cetl jsi spravne, s tvym notebookem to nepujde. Musis si koupit i to stolni PC.

Mimochodem, neveril jsem svym ocim, kolik jses ochoten dat za smejdskej monitor jen kvuli vyuzivani pochybnych 144Hz. Ze si radsi za ty prachy neporidis poradnej monitor.