Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levny SSD pro takove to domaci linuxovani, vsak vime.

Kterou znacku/typ SSD byste doporucili pro nenarocne nasazeni? Bezel by na tom linux, hlavne bezna prace a internet. Kdyz pominu premiove znacky jako Samsung nebo Intel, je spousta dalsich, a nedokazu si vybrat - Verbatim, Kingston, OCZ, AData, SanDisk, Intenso, Corzair, Crucial...
Jde mi o rozumnou cenu pri rozumne spolehlivosti a vydrzi dat.

Dik!

viz. odpovedi tady, znacka je Crucial. Nejlepe Crucial MX200 ma vyborny pomer cena/vykon, nebo muzes poridit ultimatni vykon v Samsung 850 Pro ale za vyssi cenu. No a nebo muzes setrit a poridit Transcend 370S. Vsechno ostatni je o nicem.