Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetrvává problém GTX 970 4GB?

Dobrý den. Pamatuji si,že někdy na začátku roku bylskandál ohledně 970.Prý po překročení 3,5 GB VRAM se snizily FPS,protoze těch 500MB pracovalo pri mensi rychlosti,nez ty ostatni... Furt to tak je?

Je to prostě HW vlastnost
3.5GB/224bit + 0.5GB/32bit
To se žádným ovladačem opravit nedá.
Jediné, co se dá rozumně udělat, je těch posledních 0.5GB vůbec nepoužívat, ale to jako uživatel nemáš bohužel možnost ovlivnit.